Kullanım Koşulları

Web Sitesi Kullanım Koşulları
 

1. Kural
Bu siteye giriş yaptığınızda bu sitenin tüm kullanım kural ve koşullarını, uygulanan tüm kanun ve yönetmelikleri, var olan yerel hüküm ve kanunları kabul ediyorsunuz. Bu kural ve koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız bu siteye erişiminiz ve girişiminiz yasaklanmıştır. Bu web sitesinden tüm materyaller ilgili ve uygulanan telif ve yayın hakları tarafından korunmaktadır.
 
 
2. Kullanım Lisansı
VAKIF k12 web sitesinde olan materyalleri (bilgi ve yazılım) kişisel, ticari amaç gütmeyen görüntüleme için birer kopya olarak kısa süreliğine bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu kullanım lisansı olup size sahiplik vermez ve bu lisansla aşağıdaki işlemleri yapamazsınız:
Bu lisans bu kurallara uyulmadığı zaman otomatik olarak geçersiz olur, ve / veya VAKIF k12 tarafından sonlandırılabilir.
 
3. Feragat
VAKIF k12 sayfasındaki materyaller oldukları gibi sunulmuştur. VAKIF k12 hiçbir açık ya da imalı bir garanti vermeyerek  materyallerin sınırsız kullanımından, ticari olarak ve belli bir amaca yönelik kullanımından, düşünce ürünü hakları ve diğer telif hakları taleplerinden feragat etmez.
 
Buna ek olarak VAKIF k12 sitesinde ve sitesiyle bağlantılı olan diğer sitelerde bulunan materyallerin doğruluğu, güvenilirliği, sonuçları ve kullanımları hakkında garanti vermez, böyle talepleri temsil etmez.
 
4. Sınırlamalar
Hiçbir koşulda VAKIF k12 ve tedarikçileri web sitesinin kullanımından doğan veri kaybı ve diğer zararlardan sorumlu değildir. VAKIF k12 web sitesinin yanlış kullanımından doğan tüm zararlardan da sorumlu değildir.
 
5. Revizyonlar ve Hatalar
VAKIF k12’nin sayfasında bulunan materyaller teknik, tipografik ve görsel hatalar içerebilir. VAKIF k12 web sitesinde bulunan materyallerin doğruluğu, tamlığı ve güncelliği konusunda garanti vermez. VAKIF k12 web sitesinde bulunan materyalleri herhangi bir bilgi verip, ilan vermeden her zaman değiştirebilir. VAKIF k12 var olan materyalleri güncelleme konusunda bir taahhütte bulunmaz
 
6. Bağlantılar – Alt Siteler
VAKIF k12 web sitesiyle bağlantılı olan diğer siteler, bağlantılar ve alt sayfaların içeriklerinden sorumlu değildir. Bu bağlantıların bulunması VAKIF k12’nin bunları desteklediği anlamına gelmez. Bu bağlantıları ve siteleri kullanım riski kullanıcıya aittir.
 
7. Sitenin Kullanım Değişiklikleri Koşulları
VAKIF k12 web sitesinin kullanım koşullarını haber vermeksizin değiştirebilir. Bu siteyi kullanarak halihazırda geçerli olan en son Kullanım Kural ve Koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz.
 
8. İlgili Kanun
VAKIF k12’nin web sitesi ile ilgili tüm şikayet ve talepler Türkiye Devleti’nin kanunlarına göre işlem görür.
 
Genel kural ve kullanım şartları Web Sitesinin kullanımına uyarlanmıştır.